Twój niezwykły e-sklep

Jeżeli zastanawiasz się, jak otworzyć sklep internetowy, to Shopelo.pl opracowało oryginalne oprogramowanie, które jest łatwe w obsłudze, ale równocześnie pełne przydatnych opcji. Wszystko dlatego, aby dostarczyć naszym partnerom oraz ich klientom usługi na największym poziomie. Otworzenie e-sklepu na naszej platformie to gwarancja dostępu do rozwiązań dopasowanych do różnorodnych potrzeb osób, planujących rozpocząć sprzedaż w Internecie. Narzędzia Shopelo.pl to obsługa płatności internetowych oraz dostaw, w tym do najczęściej wybieranych przez klientów Paczkomatów InPost – bez konieczności podpisywania umów z firmami kurierskimi. To integracje z marketplace’ami, programami finansowo-księgowymi oraz porównywarkami cen, a to zaledwie fragment świadczonych przez nas usług.

Z prowadzonych przez nas statystyk wynika, że wykorzystywanie przygotowanych przez naszych specjalistów narzędzi pozwala firmie oszczędzić kilka godzin pracy każdego dnia. Nasi eksperci stale dodają kolejne opcje, abyś jako nasz partner mógł zająć się najważniejszymi kwestiami w swoim sklepie, zachowując jednocześnie jak najwięcej czasu. Dostępne zestawy usług pozwolą Ci dobrać korzystny plan, dopasowany do Twoich potrzeb. Ponadto masz okazję sprawdzenia naszej platformy za darmo przez dwa tygodnie. Przekonaj się, że używanie jej jest faktycznie proste i zacznij swoją przygodę ze sprzedażą w Internecie razem z nami.

Otwierając e-sklep na platformie Shopelo.pl nie musisz posiadać działalności gospodarczej i możesz swobodnie sprzedawać jako tzw. działalność nierejestrowana. Sklep internetowy bez działalności to genialny pomysł, jeśli jesteś pasjonatem czegoś oraz pragniesz połączyć hobby z czerpaniem dochodów z ręcznego tworzenia produktów. To korzystne rozwiązanie, jeśli chcesz zacząć dorabiać do pensji, ale także przetestować pomysł na biznes, w okolicznościach, gdy nie jesteś do końca przekonany, jak zostanie odebrany przez potencjalnych kupujących. Uruchom e-sklep na Shopelo.pl i rozpocznij sprzedaż w Internecie. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Zajrzyj na naszą stronę www, po więcej szczegółów.